Facebook

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Rehabilitacja Domowa Wrocław

Rehabilitacja w Domu

Usługa rehabilitacja domowa Wrocław to niezwykle istotna informacja dla osób samotnych bądź też dla osób, które z powodu swej niesprawności lub innych schorzeń, powikłań nie mogą o własnych siłach dotrzeć do przychodni lub gabinetu lekarskiego. Wrocław daje Państwu możliwość skorzystania z rehabilitacji domowej, gdzie przeprowadzamy porady fizjoterapeutyczne, jak również zabiegi specjalistyczne bez wychodzenia z domu. Pierwszy etap leczenia podczas wizyty domowej to oczywiście wywiad oraz podstawowe badania manualne.

Skuteczne leczenie wymaga postawienia trafnej diagnozy, dzięki której będziemy mogli dobrać odpowiednie środki oraz sposób udzielenia państwu pomocy w domu.

Prowadzimy rehabilitację domową w schorzeniach z zakresu neurologii, ortopedii, chirurgii i innych dziedzin. Na zabiegi w domu pacjenta nie jest wymagane skierowanie od lekarza.

Rehabilitacja domowa stworzona została z myślą o zdrowiu naszych pacjentów. Nie każdy ma możliwość samodzielnego poruszania się, dotarcia do naszej placówki. Jesteśmy więc dla państwa z naszą nową ofertą. Udzielimy specjalistycznej pomocy oraz opieki osobom niepełnosprawnym, osobom po przebytej niedawno operacji oraz osobom, które z innych powodów zdrowotnych potrzebują naszej pomocy w swoim domu.

Przebieg rehabilitacji domowej zależy oczywiście od potrzeb indywidualnych pacjenta i polega na indywidualnej pracy naszego fizjoterapeuty w miejscu zamieszkania danej osoby.

Korzyści masażu w domu

Lista korzyści wynikających z nowej możliwości udzielenia pomocy naszym pacjentom w warunkach domowych jest niezwykle szeroka. Z tych najważniejszych wymieniamy:

  • Profesjonalną, wysoką jakość usług świadczonych przez naszych specjalistów gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem oraz empatycznym podejściem do każdego pacjenta;
  • Dostosowanie planu oraz przebiegu leczenia do indywidualnych potrzeb danej osoby;
  • Możliwość przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, podczas którego specjalista wysłucha pacjenta, aby na tej podstawie mógł trafnie dobrać odpowiedni system leczenia;
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin zabiegów, zgodnie z wolą pacjentów;
  • Szeroki zakres ćwiczeń funkcjonalnych, zgodnych z najnowszymi trendami branży fizjoterapeutycznej, podczas których możliwe jest połączenie przyjemnego relaksu z pożytecznym dla zdrowia leczeniem;
  • Najważniejszą korzyścią jest oczywiście wygoda naszych pacjentów – od teraz ci z państwa, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogą stawić się w naszym gabinecie osobiście nie muszą martwić się o transport lub pomoc z zewnątrz. To my przyjedziemy do Was!

Pierwsza wizyta naszego specjalisty w domu pacjenta obejmuje wcześniej wspomniany kompleksowy wywiad, przeprowadzane są badania funkcjonalne na podstawie których określona zostaje liczba spotkań oraz szczegółowy plan całej terapii. Przedstawione zostają również wstępne zalecenia dotyczące postępowania pacjenta już po zakończonej terapii, które to jednak mogą ulec zmianie w trakcie trwania leczenia.

Jesteśmy dla Was! Przekonaj się jak skuteczna może być terapia bez wychodzenia z domu. Przyjedziemy do Ciebie i udzielimy koniecznej pomocy!

Zapraszamy – Rehabilitacja Domowa najlepsza cena

Rehabilitacja Domowa Rehabilitacja Domowa Wrocław Rehabilitacja Domowa Rehabilitacja Domowa Rehabilitacja Domowa