Facebook

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Masaż Relaksacyjny Wrocław

  • Jak sama nazwa zdradza – to rodzaj zabiegu, który wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Ma na celu zniwelowanie napięcia mięśniowego i redukcję stresu, w celu odzyskania wewnętrznej równowagi.
  • Sprawdzi się zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – po intensywnym wysiłku, jak i po ciężkim dniu pracy, kiedy przeważa zmęczenie psychiczne.
  • Świece, spokojna muzyka i aromatyczne olejki stwarzają niepowtarzalną atmosferę, która idealnie sprzyja rozluźnieniu.
  • Stanowi integralną część odnowy biologicznej i ma działanie regenerujące: bezpośrednie – na skórę i ciało oraz pośrednie – na psychikę człowieka.

Komu polecamy zabieg?

Ogromną zaletą tego rodzaju masażu jest fakt, iż możemy go stosować tak naprawdę u każdego Klienta. Ma bardzo pozytywne działanie i skutki, a dodatkowo jest niezwykle spokojnym i delikatnym zabiegiem, który nie wywoła żadnych niepożądanych efektów. Ponadto masaż poprawia krążenie krwi i przemianę materii, pomaga usuwać toksyny z organizmu wzmacniając tym samym jego odporność i niweluje oznaki zmęczenia. Dlatego z ręką na sercu polecamy Państwu nasz masaż relaksacyjny. Wrocław daje nam możliwość poznawania niezwykłych ludzi i nasi Klienci z przyjemnością wracają do RELAKS Fizjoterapia & SPA.

Jak wykonuje się masaż?

W masażu wykorzystywane są te techniki z masażu klasycznego, które wyciszą i odprężą zmęczone i spięte ciało. Masażysta z pomocą głaskania, ugniatania, rozcierania oraz delikatnego oklepywania będzie przeprowadzał zabieg, przenosząc Cię w stan coraz głębszego relaksu. Wiemy z jakim natężeniem i częstotliwością wykonywać ruchy, abyś poczuł się naprawdę wyjątkowo dobrze.

Możesz wybrać opcję masażu częściowego, podczas którego będziemy skupiać się na wybranym segmencie ciała lub masażu całościowego, w którym wymasujemy każdy kawałek Twojego ciała – od stóp aż po czubek głowy. Sam zdecyduj jaki ma być Twój masaż relaksacyjny. Wrocław jest pięknym, zielonym miastem, więc po odprężającym zabiegu można udać się do jednego z naszych wrocławskich parków.