Facebook

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Fizjoterapia Wrocław

To metoda lecznicza, praktykowana w naszym centrum RELAKS Fizjoterapia & SPA, która polega na stosowaniu różnego rodzaju bodźców na ludzki organizm. Celem tych działań jest niwelowanie kontuzji, urazów i przywracanie tym samym sprawności ruchowej oraz odpowiednich wzorców ruchowych. Fizjoterapia  dba o utrzymanie zdrowia fizycznego osób w każdym wieku i ulepsza działanie wielu obszarów związanych z różnymi układami ludzkiego ciała, takimi jak:

  • Układ neurologiczny (udar, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona)
  • Układ kostny i stawowo- mięśniowy (ból kręgosłupa, skręcenia, złamania, artretyzm)
  • Układ sercowo-naczyniowy (przewlekła choroba serca, rehabilitacja po zawale serca)
  • Układ oddechowy (astma, mukowiscydoza).

Fizjoterapeuta – specjalista

Ekspertami z zakresu planowania oraz realizowania procesu fizjoterapiifizjoterapeuci. Istnieje pewien zbiór cech, które musi posiadać dobry fizjoterapeuta. Wrocław, dzięki szerokiemu wachlarzowi państwowych oraz prywatnych uczelni, zapewnia edukację z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji na najwyższym poziomie. Zawód fizjoterapeuty to misja, w której oprócz wiedzy i umiejętności, trzeba posiadać dar pracy z drugim człowiekiem. Potrafić go słuchać i motywować, gdyż proces fizjoterapii może okazać się czasochłonny i momentami trudny. W pracy z Pacjentem komunikacja jest narzędziem terapeutycznym. Dodatkowo fizjoterapeuta musi wykazywać się dużą cierpliwością i wspólnie z Pacjentem pokonywać jego bariery fizyczne i psychiczne, by krok po kroku dążyć do osiągania małych i dużych celów.

Każdy z naszych masażystów, to dobry fizjoterapeuta. Wrocław umożliwia nam najnowocześniejsze metody rozwoju zawodowego, dlatego cieszymy się, że możemy prowadzić nasz gabinet właśnie tu.

W trosce o Klientów

Tworzymy profesjonalny zespół fizjoterapeutów, który traktuje Klientów z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. W całym procesie rehabilitacji i fizjoterapii, począwszy od rozpoznania urazu i skończywszy na kontroli efektów wspólnej pracy z Pacjentem, dokładamy wszelkich starań, aby Pacjent odzyskał sprawność ruchową i nie zmagał się dłużej ze swoim zdrowotnym problemem.

W RELAKS Fizjoterapia & SPA, z myślą o wymagających Klientach, łączymy zabiegi lecznicze z relaksem i odprężeniem. Dynamiczny rozwój metod fizjoterapeutycznych sprawia, że my również wciąż poszerzamy swą wiedzę i umiejętności w tym zakresie, ponieważ wiemy jak cenna jest profesjonalna fizjoterapia. Wrocław jest miastem, które umożliwia nam współpracę z masą ciekawych osobistości, dlatego nasza praca sprawia nam ogromną radość. Równie mocno cieszy nas zawsze uśmiech na twarzy Pacjenta po procesie fizjoterapii zakończonym sukcesem. Przywrócona sprawność i zdrowie równa się profesjonalna fizjoterapia. Wrocław zaprasza również osoby z okolicznych miejscowości z racji dobrego dojazdu do naszego centrum.

Ceny naszych wszystkich usług uzależnione są od czasu trwania zabiegu. Wizyta w naszym centrum to inwestycja w siebie i swoje zdrowie. Sprawdź ofertę zabiegów oraz cennik.